Hej wesele, wesele!


Przygotowania do wesela kosztują Państwa Młodych zwykle wiele nerwów. Poza doborem sukni ślubnej i garnituru dochodzą jeszcze kwestie mocno organizacyjne – wybór sali weselnej, ustalenie menu, wybór zespołu i fotografa. Nie mniej ważne są dekoracje sali weselnej. Te w dobrym stylu potrafią poprawić wygląd całego wnętrza. Do przystrojenia sali weselnej warto wybrać żywe kwiaty – zarówno doniczkowe, zebrane w ciekawe kompozycje, jak i cięte skupione w misterne bukiety.
Istotnym jest aby kwiaty dopasowane zostały do wystroju sali i wyglądu Państwa Młodych. W wystroju sali weselnej można powtórzyć motyw z bukietu ślubnego Panny Młodej – wszystko wówczas zyska na spójności. Ślubna dekoracja sali weselnej Poznań.
Najpopularniejszymi kwiatami do dekoracji sali weselnej są niewątpliwie róże w wielu kolorach: białe, różowe, ale również czerwone czy herbaciane. Ponadto do łask wraca gipsówka. Coraz modniejsze są także wiązanki przywodzące na myśl polne bukiety – zawierające kłosy zbóż czy gałązki z owocami. Od lat z mody nie wychodzi również ciemnozielony bluszcz i nieco mniej oczywisty barwinek. Wiązanki i dekoracje mogą mieć różne formy i kształty – można umieścić je w różnorakich wazonach, donicach czy koszykach.

Polecane: dekoracje weselne i bukiety ślubne Poznań.