Czy można unieważnić kredyt frankowy?


Temat kredytów frankowych jest nadal jednym z kontrowersyjnych tematów. Kredyt w walucie szwajcarskiej był jednym z najchętniej zaciąganych kredytów, gdy kredyty walutowe wydawały się najkorzystniejsze, były dużo tańsze niż kredyty w złotówkach. Dzisiaj raty mieszkań urosły wraz ze wzrostem kursu waluty, a frankowicze walczą i dochodzą swoich praw przed sądem.
Kredyt frankowy – co można zrobić?
Jeżeli borykasz się ze skutkami zaciągniętego kredytu w walucie franka szwajcarskiego zgłoś się do kancelarii prawnej i walcz o swoje prawa. Zwróć się o pomoc do doświadczonego prawnika, który złoży pozew i będzie cię reprezentował w tej sprawie.
Banki rekomendowały kredyty walutowe jako najkorzystniejsza opcja i najbezpieczniejsza. kredyty frankowe prawnik. Obecnie, sądy dostają ogromną ilość pozwów o nieprawidłowościach zawartych w umowach miedzy bankiem, a kredytobiorcą. Żaden prawnik nie daje gwarancji wygranej sprawy w sądzie, ale warto spróbować. W tym celu należy dostarczyć pełną dokumentacje, umowę, aneksy, regulaminy do prawnika, który oceni czy jest szansa wygrania sprawy. Częstym haczykiem było stosowanie niedozwolonych klauzul tzw. abuzywnych, które naruszały prawa kredytobiorcy. Sądy coraz częściej przychylają się w stronę kredytobiorców i unieważniają umowy kredytowe.

Polecane: detektyw Poznań.